Yurtdışında sağlık cihazları konusunda araştırmalar yapan ve üç senelik bir aradan sonra en iyi cihazlar ve projelerle sektöre dönen Emin Örnek, ÖrnekMed ve EMÖV Vakfı işbirliği ile yürüteceği yeni bir sosyal sorumluk projesine imza atmaya hazırlanıyor.
wp29979232_05Eğitim, Sağlık ve Yardım alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan EMÖV Vakfı ve ÖrnekMed proje kapsamında ramazan ayı boyunca bin adet işitme cihazını, işitemeyen ve ihtiyacı olan insanların hayatlarına ses getirebilmek için bedava dağıtmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz dönem Filiz Akın’ın onursal başkanlığını yaptığı vakıf bundan önceki yıllarda işitme engelliler için yaklaşık yedi bin adet işitme cihazı dağıtmıştı.

EMÖV Vakfının kurucusu ve aynı zamanda dünyaca ünlü Starkey işitme cihazlarının Türkiye distribütörü olan ÖrnekMed’in yönetim kurulu başkanı Emin Örnek “Ramazan ayı boyunca ihtiyacı olup da maddi koşullar nedeniyle bu cihaza sahip olamayan vatandaşlarımıza bu hizmeti götürmek bizim için büyük onur. Vakfımızın onursal başkanı Filiz Akın ile birlikte bir kez daha ihtiyacı olanlara el uzatmak bizi mutlu ediyor” diyor.

“Türkiye’de İşitmeyen Kalmasın” sloganıyla yola çıkan EMÖV, 2007’den beri sosyal güvencesi olmayan binlerce vatandaşın sessiz dünyalarına ses olmaya devam ediyor.

Dünyanın en güvenilir firmaları arasında bulunan, işitme cihazı sektörünün öncü firmalarından Starkey, ödüllü ve patentli cihazlarıyla sektörün lider firmaları arasında yer alıyor.

Başvuru telefonları: 444 0 790 – 0 539 365 7795

Email: info@emov.org.tr
Web: www.emov.org.tr